Produkujemy okna i drzwi od 20 lat!Zaufaj naszemu doświadczeniu! Logo Logo

WITAMY

Chcesz wymienić okna, drzwi a może założyć rolety... i nie masz pewności które wybrać? Zastanawiasz się, które zatrzymają najwięcej ciepła w Twoim domu, które sprawią, że w Twoim domu będzie naprawdę cicho, a przede wszystkim będą naprawdę trwałe i niezawodne przez wiele lat...? Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Najnowsze rozwiązania w technice okiennej, projektowanie, produkcja na dowolny wymiar, doradztwo techniczne na budowie, materiały spełniające normy unijne, dostawa profesjonalnym transportem, montaż.

Salamander

System okienno-drzwiowy 5K z
uszczelką środkową


Salamander 3D

 

 

- głębokość zabudowy 76 mm

- grubość ścianek zewnętrznych >2,8 mm (klasa A),

- wysokiej jakości uszczelki EPDM,

- profile zaokrąglone imitujące do złudzenia okna drewniane (szczególnie w okleinach drewnopodobnych),

- szeroka paleta dostępnych kolorów oklein gładkich i drewnopodobnych,

- w przypadku profili białych - gładkie, błyszczące powierzchnie,

- gwarancja śnieżnobiałego koloru Salamander (najbielsze profile na rynku).

Innowacyjne rozwiązania i nowatorskie pomysły techniczne są dla naszej firmy największym bodźcem do dalszego rozwoju. Najwyższej jakości profile PCV Salamander jut od dawna wyznaczają europejski poziom zaawansowania technicznego i doskanałej jakości produktu, kreując jednocześnie obecne trendy w Europie i tworząc kolejne linie pięknych, gustownych okien. Nigdy jednak nie spoczywamy na laurach i nie zwalniamy tempa rozwoju czy intensywności dalszych badań i doświadczeń. Chociaż nasze dotychczasowe dokonania prezentują się imponująco, cały czas intensywnie pracujemy, by już niebawem zaprezentować Państwu nowe, jeszcze doskonalsze produkty.
Nasze podstawowe trzy linie; 2D, 3D, ID, wraz z systemem hybrydowym 2D+, zapewniają, najwyższy komfiort akustyczny i temiczny Państwa domu, czy mieszkania. Ponadto prezentują się wspaniale cóź, należą do tej grupy przedmiotów, o których mówi się, że są po prostu piękne. Może dlatego łatwo zrozumieć, dlaczego nasz styi zyskał miano ideału - Salamander jest jedyny i niedościgniony.
W obecnym, 21 wieku nie można nawet marryć o sukcesie, bez zapewnienia najwyższego poziomu jakości produktów i bezkampromisowych pracedur jej kontroli. Dlatega utrzymujemy stały priorytet dla najwyższego zaawansowania technicznego procesu produkcji, bieżącego wdrażania najnowszych technologii i staramy się czerpać jak najwięcej z aktualnych badań naukowych i dokonań ośrodków badawczych . Efektem jest nasz jakościowo wzorowy produkt, znany z niezrównanej powierzchni profili, noszący dumnie logo "made in Germany"
Z tych właśnie przyczyn, decyzja o zakupie okien z profili Salamander, jest decyzją na całe życie - one Cię nigdy nie zawiodą.

Kompletnie nowy wymiar

Perfekcyjna forma i dopracowana technicznie doskonałość konstrukcji Design 3D - to absolutna no- wość na świecie i nasz wielki hii w branży okiennej. Zupełnie nowy, szlachetny wygląd nadają tym oknom harmonijne zaokrąglenia przy ramach i skrzydłach, przy jednoczesnym idealnym dopasowaniu kształŁu listwy przyszybowej, wraz z imitującym drewno, cieniowanym wpustem. Maksy malna izolacyjność ciepina okien systemu 3D, jest wynikiem zastosowania 5-cio komorowego profilu o głębokości 76 mm, z jednoczesnym potrójnym systeme uszczelnienia i izolacji okucia. Ponadto, zastosowano tu dodatkowe krzywki bezpieczeństwa co pozwoliło na zoptymalizowanie mocowania okuć i jeszcze bardziej podniosło sztywność i wytrzymałość. Tak zoptymalizowana konstrukcja, nie tylko charakteryzuje się zdecydowanie wyższą ciepłochronnością, ale sprawia jednocześnie, że okna wykonane w systemie 3D są bardziej niezawodne i odporne na upływ czasu — to Twoje okna na całe życie Oczywiście okna Design 3D, tak jak i pozostałych naszych systemów, dają nieograniczoną moż- liwość wyboru rodzaju oszklenia odpowiadającego Państwa wymaganiom.

- Oszczędność - system pięciu komór z wywaźonym stosunkiem stabilności i ochrony przed utratą ciepła.
- Styl - 3D to klasyczne stylowe okna w wariantach ze skośnymi okuciami. - Komfort - podwójna izolacja ciepina okucia sprawia, że hałas czy zimno nie mają najmniejszych szans aby dostać się do środka.
- Bezpieczeństwo - możliwaść wyboru oszklenia okien 3D odpowiadającego każdym wymaganiom w zakresie izolacji ciepinej i dźwiękowej, oraz oferującego możliwie najlepszą ochronę antywłamaniową.