Produkujemy okna i drzwi od 20 lat!Zaufaj naszemu doświadczeniu! Logo Logo

WITAMY

Chcesz wymienić okna, drzwi a może założyć rolety... i nie masz pewności które wybrać? Zastanawiasz się, które zatrzymają najwięcej ciepła w Twoim domu, które sprawią, że w Twoim domu będzie naprawdę cicho, a przede wszystkim będą naprawdę trwałe i niezawodne przez wiele lat...? Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Najnowsze rozwiązania w technice okiennej, projektowanie, produkcja na dowolny wymiar, doradztwo techniczne na budowie, materiały spełniające normy unijne, dostawa profesjonalnym transportem, montaż.

nowości

Słoneczna Roleta Zewnętrzna VZM BlockHeat firmy KRONmat

Wybierz cień zamiast klimatyzacji

Roleta słoneczna VMZ BlockHeat przygotowana jest do montażu na zewnątrz w oknach pionowych i drzwiach balkonowych drewnianych lub PVC. Przeznaczona jest do ochrony pomieszczenia przed nagrzewaniem.
Do 8 razy lepiej chroni pomieszczenia przed nagrzewaniem w porównaniu z roletami wewnętrznymi. W praktyce powoduje obniżenie temperatury wnętrza nawet o 10oC.

 

Roleta wewnętrzna nie chroni przed nagrzewaniem wnętrza pomieszczenia.

Roleta zewnętrzna zatrzymuje ciepło słoneczne na zewnątrz i nie dopuszcza do nagrzewania się wnętrza pomieszczenia.

SKUTECZNA OCHRONA PRZED UPAŁEM
Roleta zewnętrzna chroni przed ciepłem słonecznym absorbując promieniowanie słoneczne już przed szybą i emituje ciepło na zewnątrz, nie dopuszczając do nagrzewania się wnętrza pomieszczenia.
OCHRONA PRZED SZKODLIWYM PROMIENIOWANIEM UV
Zamontowana roleta VMZ skutecznie chroni przed promieniowaniem UV, chroniąc elementy wyposażenia pomieszczenia przed wyblaknięciem lub żółknięciem.
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Zapewnia równomierny rozkład natężenia światła i chroni nasze oczy przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, szczególnie uciążliwych przy pracy z komputerem.
10% prześwit materiału zapewnią dobrą widoczność na zewnątrz
Łatwa w obsłudze – wystarczy otworzyć okno aby zwinąć lub rozwinąć materiał (tkaninę) rolety.
ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ
Roleta ogranicza zużycie energii w urządzeniach klimatyzacyjnych.
STEROWANIE
Roleta VMZ obsługiwana jest ręcznie.

Dostępne materiały

Rolety VMZ produkowane są w trzech zestawach kolorystycznych. Kolor materiału oraz elementów aluminiowych w każdym zestawie jest tak dobrany aby zapewnić jednolity, estetyczny wygląd rolety. Zestawy kolorystyczne zapewniają również dobre dopasowanie do najczęściej występujących kolorów okien na rynku polskim.

roletavzm