Produkujemy okna i drzwi od 20 lat!Zaufaj naszemu doświadczeniu! Logo Logo

WITAMY

Chcesz wymienić okna, drzwi a może założyć rolety... i nie masz pewności które wybrać? Zastanawiasz się, które zatrzymają najwięcej ciepła w Twoim domu, które sprawią, że w Twoim domu będzie naprawdę cicho, a przede wszystkim będą naprawdę trwałe i niezawodne przez wiele lat...? Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Najnowsze rozwiązania w technice okiennej, projektowanie, produkcja na dowolny wymiar, doradztwo techniczne na budowie, materiały spełniające normy unijne, dostawa profesjonalnym transportem, montaż.

OKNA KBE
 

Profil 5-komorowy prostyprosty Profil 5-komorowy półzlicowanypółzlicowany

Profil 5-cio  komorowy  KBE o szerokości budowlanej 70mm (skrzydło proste)
technologia bezołowiowa

- wysoka izolacja akustyczna i termiczna dzięki wielokomorowej konstrukcji profili

- 13mm oś okuciowa zapewniająca optymalne zabezpieczenie przed włamaniem

- nowoczesna linia optyczna

- mozliwość stosowania pakietów szybowych o grubości od 4 do 52mm

Profil 5-cio komorowy KBE o szerokości budowlanej 70mm (skrzydło półzlicowane )

technologia bezołowiowa

- wysoka izolacja akustyczna i termiczna dzięki wielokomorowej konstrukcji profili

-13mm oś okuciowa zapewniająca optymalne zabezpieczenie przed włamaniem

-nowoczesna linia optyczna

-możliwość stosowania pakietów szybowych o grubości od 4 do 52m

 

Innowacyjna technologia bezołowiowa

Greenline jest definitywnie rewolucyjną techniką okienną zastępującą stabilizatory ołowiowe na ekologiczne czyste cynkowo-wapniowe

Nadają się szczególnie dla alergików i astmatyków (nie zawierają substancji drażniących, a stabilizatorami są naturalne, przyjazne człowiekowi pierwiastki cynku i wapnia)

Mają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną

Są niezwykle trwałe i estetyczne ,zachowują gładką powierzchnie przez wiele lat, co również ma niebanalny wpływ na łatwość utrzymania ich w czystości.

Wyjątkowy w swoim rodzaju kształt komór systemu KBE zapewnia wysoką stabilność okien i drzwi oraz nie dopuszcza do odkształcania się profili.

Są odporne na czynniki atmosferyczne , wpływające na starzenie się produktu, dzięki czemu są długowieczne.

Inteligentne wykorzystywanie zasobów naturalnych oraz działania chroniące środowisko stały się decydującymi kryteriami w produkcji profili okiennych z tworzyw sztucznych. To Profine jako główny producent w branży okiennej - stoi na czele inicjatywy chroniącej środowisko.

Całkowita rezygnacja z ołowiu przy produkcji profili PCV jest jednym z najważniejszych wyzwań całej branży okiennej. Przez długi okres czasu ołów był nieodzownym składnikiem wykorzystywanym przy stabilizacji PCV. Dzięki greenline firma Profine otworzyła nowy rozdział w branży okiennej. Zamiast ołowiu zastosowano przyjazne środowisku stabilizatory cynkowo- wapienne pozwalające zachować znakomite właściwości funkcyjne i optyczne materiału. Profine - jako prekursor wśród producentów profili PCV - konsekwentnie rezygnując ze stabilizatora ołowiowego sprawił, że klienci przywiązują dziś szczególną wagę do idei greenline.