Produkujemy okna i drzwi od 20 lat!Zaufaj naszemu doświadczeniu! Logo Logo

WITAMY

Chcesz wymienić okna, drzwi a może założyć rolety... i nie masz pewności które wybrać? Zastanawiasz się, które zatrzymają najwięcej ciepła w Twoim domu, które sprawią, że w Twoim domu będzie naprawdę cicho, a przede wszystkim będą naprawdę trwałe i niezawodne przez wiele lat...? Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Najnowsze rozwiązania w technice okiennej, projektowanie, produkcja na dowolny wymiar, doradztwo techniczne na budowie, materiały spełniające normy unijne, dostawa profesjonalnym transportem, montaż.

Firma DUDA założona została na początku lat 90-tych. Jako jedna z pierwszych rozpoczeła produkcję okien i drzwi z PCV. W kolejnych latach poszerzyliśmy produkcję o rolety nasadkowe. Nasza firma zawsze dba o dobór materiałów i komponentów wysokiej jakości do produkcji okien i drzwi pcv. Współpracujemy z wieloma firmami posiadającymi wysoką pozycję na rynku np. WINKHAUS, KBE, BRUGEMANN, SOUDAL, G-U, WURTH, SCHURING.

Dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej jakości produkowane przez nas okna i drzwi stanowią mocny puntk naszej oferty. Wysoka jakość oraz ciągła kontrola produkcji pozwoliła nam uzyskać certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008 wydanym przez DEKRA Certyfication Sp. z o.o.

Obecnie produkujemy okna i drzwi w systemie KBE 5-komorowym, Salamandrze 3D również 5-komorowym oraz Bluevolution 6-komorowym spełniającym wymagania okien pasywnych.

W ofercie posiadamy również BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE z różnymi przetłoczeniami i kolorystyką oraz możliwością wykonania według nietypowych wymiarów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku niebawem wprowadzimy do naszej oferty DRZWI wejściowe w systemie aluminiowym z dekorami odpowiadającymi najbardziej znanej kolorystyce okien. Wkrótce oferta naszej firmy zostanie poserzona o systemy aluminiowe ( drzwi, fasady i ogrody zimowe).

Nasze doświadczenie oraz rozbudowa linii produkcyjnych o nowe maszyny CNC pozwoliło nam przy współpracy z wieloma firmami niemieckimi na opracowanie szerokiej oferty asortymentowej.

"Pamiętaj drogi kliencie, aby okna kupować u rzetelnego producenta, co pozwoli uchronić Cię od problemów z eksploatacją okien i drzwi w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym." Serdecznie zapraszamy do współpracy.